Remont naszego kościoła.

Zaraz po Świętach jak z bicza ruszyły prace przy elewacji kościoła. Rusztowanie  postawiono w jeden dzień. Od pierwszego dnia rozpoczęto czyścić ściany kościoła. Pogoda dopisuje.

Widok z lotu ptaka na ulicę Nową i widok spod krzyża kościoła

Sobota pogoda dopisuje i prace trwają w najlepsze

Ks. Andrzej Iwanecki został biskupem pomocniczym diecezji gliwickiej. Uroczystość święceń odbędzie się 7 stycznia w gliwickiej katedrze.

Biskup nominat ma 57 lat, pochodzi z Siemianowic Śląskich. Od 1998 roku jest proboszczem parafii św. Franciszka z Asyżu w Zabrzu. W diecezji pełnił szereg funkcji, był dziekanem dekanatu zabrzańskiego, konsultorem diecezjalnym, członkiem Diecezjalnej Rady Kapłańskiej i moderatorem rejonowym Ruchu Światło-Życie.

Spotkane podczas wakacji.

Jedna z naszych lisowickich rodzin podczas pobytu na urlopie  spotkała figurę Jana Nepomucena

Dożynki w Lisowicach

e-mail: rwylezol@wp.pl

Aktualny czas w Lubliniec:

Dzisiaj stronę odwiedziło już 39 odwiedzający (79 wejścia) tutaj!